Inloggen

preview
Jeffrey Toet Jeffrey Toet

Ouderavond fusietrajectDe ouderavond over het fusietraject wordt uitgesteld. Nieuwe datum volgt z.s.m.Zoals u inmiddels waarschijnlijk hebt begrepen, heeft het bestuur de wens uitgesproken dat er een fusie komt tussen de Eglantier Tanthof en de Simon Carmiggeltschool. Beide teams zijn inmiddels begonnen met de eerste verkenning en de MR wordt op de hoogte gehouden en betrokken bij de ontwikkelingen / stand van zaken. In de kalender op Schoudercom stond donderdag 5 maart een ouderavond gepland voor onze school en 11 maart op de Eglantier Tanthof om u te informeren over de stand van zaken, intenties en tijdpad. Helaas is het ons niet gelukt om alle stappen te nemen om u volledig te kunnen informeren zoals bijvoorbeeld de benoeming van de nieuwe integraal schoolleider voor zowel de Eglantier Tanthof en onze school. Meester Ewout zal snel na de voorjaarsvakantie met een nieuwe datum komen voor deze avond, zodat we u goed en volledig kunnen informeren.